Asistenta varstnic deplasabil – 4500 lei

Intern
București
Posted 1 month ago

Salariul oferit: 4500 lei/ luna, negociabil in functie de experienta si calificare.
Program: intern, 2 week-end-uri libere/ luna. Familia angajatoare acopera cheltuielile de cazare si hrana.
Responsabilitati: activitati de asistenta si ingrijire persoana varstnica, deplasabila.
Locatie job: sector 1, Bucuresti

Candidatul ideal: experienta anterioara in domeniul medical sau ingrijirea persoanelor varstnice reprezinta avantaj, persoana blanda si responsabila.

Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.
Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764 030 309 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici,  doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.

Da like & follow paginii noastre de https://www.facebook.com/newtimesrecruitment  si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Job Features

Job CategoryIngrijire varstnici

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.