Companie Varstnica, part-time: 3 zile/saptamana

Part time
București
Posted 3 years ago

Program de lucru part-time: 4 ore/ zi, in intervalul 09:00-13:00, 3 zile/ saptamana.
Descrierea jobului: responsabilitatile tale includ activitati de companie pentru persoana deplasabila si gatit.
Locatie job: Bd. Titulescu, sector 1.
Salariul lunar oferit: 100 lei/ zi.
Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana cu experienta anterioara in ingrijirea varstnicilor, tonica, optimista, sociabila.

*Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Iti doresti un loc de munca part-time, dimineata? Ai experienta in lucrul cu varstnicii, stii ce presupune aceasta activitate si iti doresti un job in acest domeniu?

Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici, doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Da like & follow paginii si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Da share acestei postari si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

Job Features

Job CategoryIngrijire varstnici

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.