Ingrijire familie varstnici deplasabili – 6000 lei/luna

Intern
jud. Ialomita
Posted 1 month ago

Program intern: familia angajatoare acopera cheltuielile de cazare, hrana si intretinere. Se ofera 4 zile libere/ luna
Conditii de lucru: casa beneficiaza de toate utilitatile iar persoana angajata va avea camera proprie.
Responsabilitati: ingrijire doamna cu dificultati de deplasare si menajul aferent locuintei. Asistenta pentru sotul doamnei, deplasabil, 90 ani. Spatiul exterior este in responsabilitatea altei persoane.
Locatie job: jud. Ialomita, zona Urziceni.
Salariul oferit: 6000 lei / luna, negociabil in functie de experienta si calificari.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon/WhatsApp: 0764-030309 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici, doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Bifeaza optiunea “follow” din pagina si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Apasa butonul „share” si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

Recrutam personal pentru familii particulare: bone, menajere, asistenta/ingrijire batrani. Program de lucru intern, full-time, supraveghere noapte sau part-time.
Recrutam pentru companii din Bucuresti personal administrativ si personal medical.

Astept cu drag sa ne cunoastem,
Roxana Safta (Iatan)

Job Features

Job CategoryIngrijire varstnici

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.