Ingrijire varstnica deplasabila, program intern – 4000 lei

Intern
București
Posted 2 years ago

Ai experienta in lucrul cu varstnicii, stii ce presupune aceasta activitate? Iti doresti o colaborare pe termen lung?
Clientul nostru, doamna varstnica deplasabila din Bucuresti, este in cautarea unei ingrijitoare in program de lucru intern.
Program de lucru: intern, 4 zile libere/ luna.
Oferta salariala: 4000 lei/ luna, negociabil.
Descrierea jobului: responsabilitatile tale includ activitati de ingrijire, supraveghere, insotire si monitorizare doamna deplasabila.
Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana cu experienta anterioara in ingrijirea varstnicilor, sociabila, blanda, cu rabdare.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici, doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Da like & follow paginii si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Job Features

Job CategoryIngrijire varstnici

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.