Ingrijire Varstnica – job perioada determinata – 1 luna

Full time
București
Posted 1 year ago

Colaborare perioada determinata: 1 luna de zile – aprilie 2023
Post disponibil: ingrijitoare pentru persoana varstnica, program intern (familia angajatoare acopera cheltuielile de cazare, hrana si intretinere).

Responsabilitati: ingrijire doamna cu dificultati de deplasare si menajul aferent acesteia.
Locatie job: Bucuresti, zona Ghencea.
Salariul oferit: 800 – 900 Euro, in functie de experienta si calificari.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici: doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Da like & follow paginii si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Da share acestei postari si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

Recrutam personal pentru familii particulare: bone, menajere, asistenta varstnici.
Recrutam pentru firme personal administrativ si personal medical.

Job Features

Job CategoryIngrijire varstnici

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.