Menajera full-time

Full time
București
Posted 1 year ago

Avem urmatoarea oferta pentru tine:
Program de lucru: 8 – 9 ore/ zi, de Luni pana Vineri.
Salariul lunar net: 3500 – 4000 lei, Contract de Munca. Salariul este negociabil in functie de experienta si calificari. Conditii de lucru deosebite.
Responsabilitatile tale: activitati de curatenie si calcat.
Locatie job: vila, zona Pipera

Candidatul ideal: persoana organizata, discreta, atenta la detalii, cu experienta anterioara pe post similar (prezentarea referintelor). Reprezinta avantaj cunostintele de limba engleza.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct aici:  doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Da like & follow paginii si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Job Features

Job CategoryMenaj

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.