Menajera interna – 5000 lei/ luna

Intern
jud. Tulcea
Posted 4 months ago

Descrierea jobului: curatenie in vila, calcat.

Descriere familie: 2 adulti

Program de lucru: intern, se lucreaza 8 ore/ zi, de Luni pana Vineri. Cazarea este asigurata in locuinta separata, cheltuielile de cazare si hrana fiind suportate de familia angajatoare.

Oferta salariala: 4500 – 5000 lei/ luna. Salariul este negociabil in functie de experienta si calificari.

Locatie: jud. Tulcea

Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana cu experienta anterioara, organizata, responsabila, discreta.

*Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?

Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.

Aplica direct aici, doar completezi numele si numarul de telefon in formularul alaturat, urmand sa te contactam in scurt timp.

Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment  Da like & follow paginii noastre si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Recrutam personal pentru familii particulare: bone, menajere, asistenta varstnici. Program de lucru intern, full-time, supraveghere noapte sau part-time.

Recrutam pentru companii din Bucuresti personal administrativ si personal medical.

Job Features

Job CategoryMenaj

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.