Recrutam contabil, nivel junior/mid-level

Full time
București
Posted 1 year ago

Clientul nostru, companie furnizare serviciii contabilitate, isi mareste echipa si angajeaza contabil. Noua colega/noul coleg se va bucura de suport din partea echipei, o atmosfera prietenoasa si posibilitatea avansarii in cariera.

Program de lucru full-time (interval flexibil 8:00/9:00/10:00 – 16:30/17:30/18:30), de Luni pana Vineri.
Locatie: sector 6, Bucuresti – zona Cotroceni
Descrierea jobului:
– inregistreaza documente in programul de contabilitate;
– efectuază rapoarte pentru clienti la solicitarea conducerii;
– intocmeste declaratiile fiscale lunare, trimestriale si anuale dupa caz;
– intocmeste balanta de verificare pe conturi analitice si sintetice, apoi elaboreaza registrele obligatorii.

Candidatul ideal pentru clientul nostru: absolvent (a) studii superioare de specialitate sau studii liceale de specialitate, bune cunostinte de contabilitate si fiscalitate.
Reprezinta avantaj: experienta pe post similar in firma de contabilitate, cunoasterea soft SAGA C si SAGA PS.

Oferta salariala: 4000 – 5000 lei net + bonuri de masa (valoare 30 lei/ zi).

Aplica direct aici si noi te vom contacta pentru mai multe detalii. Sau poti trimite CV pe wapp: 0764.03.03.09

Job Features

Job CategoryPersonal administrativ

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.