Recrutam specialist horticultura pentru familie particulara – program full-time

Full time
București
Posted 2 years ago

Program de lucru full-time: 8 ore/ zi, de Luni pana Vineri.
Locatie: sector 1, Bucuresti
Descrierea jobului:
– monitorizeaza si ingrijeste plantele de interior / exterior in vederea asigurarii conditiilor optime de vegetatie;
– inspecteaza aspectul plantelor si trateaza orice problema care dauneaza sanatatii acestora;
– gaseste cei mai potriviti furnizori pentru produsele necesare activitatii sale, organizeaza buna desfasurare a activitatii, contacteaza specialisti catre care deleaga responsabilitati si monitorizeaza activitatea acestora.

Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana specializata in horticultura, organizata, atenta la detalii, responsabila, cu experienta anterioara pe post similar.
Reprezinta avantaj: posesor permis categoria B si cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

Salariul este negociabil in functie de experienta si calificari. Contract de munca perioada nedeterminata. Conditii de lucru deosebite.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Trimite CV: pe adresa office@newtimes.ro si noi te vom contacta pentru detalii suplimentare.
Aplica direct aici, doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Da share acestei postari si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

*Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Job Features

Job CategoryPersonal administrativ

Informatii Personale

A valid email address is required.
A valid phone number is required.